CqQRcNeHAv

Камери відеоспостереження для нічної зйомки

Для того щоб підвищити рівень безпеки і створити сприятливу атмосферу, використовуються всілякі системи охорони. Системи відеоспостереження знаходяться на першому місці. Це система безпеки може існувати як окрема система охорони, або ж спільно з іншими системами охорони. Зазвичай використовують цілодобову відеозйомку, вона надає повну інформацію і дає велику ступінь охорони. А значить IP камери відеоспостереження повинні працювати в повній темряві і в поганому освітленні.

Камери відеоспостереження бувають для зовнішньої відеозйомки, а також внутрішньої. Для гарної видимості в темряві, відео пристрій підсвічуються інфрачервоним підсвічуванням. Якщо говорить а зовнішнє відеоспостереження, іноді використовують додаткові прожектори і лампи. Але такий метод підсвічування не дає гарантії якісної відеозапису. І може бути такий метод і досить витратний по електроенергії. Тому краще всього використовувати інфрачервону підсвітку для камер відеоспостереження. Деякі моделі відеокамер автоматично перемикаються кольоровий відеозйомки на чорно-білу і включає інфрачервону підсвітку. А деякі моделі потрібно вручну перемикати. Якщо ж у вас велика площа об’єкта, то для посилення підсвічування можна використовувати додаткові інфрачервоні прожектори. Яка інфрачервона підсвічування непомітно для оточуючих. Тому відеокамери зможуть зняти абсолютно всі події. Якість відеозйомки дуже гарне. Додаткові інфрачервоні прожектори досить сильно збільшать видимість.

При виборі інфрачервоних прожекторів, всього звернути увагу на прожектора середньої цінової політики. Якщо брати наприклад найдешевші варіанти то зазвичай у них обмежений термін служби і це досить неякісне обладнання. Ви просто викинете гроші на вітер. Якщо розглядати дорогі моделі, то тут зазвичай йде націнка за ім’я і бренд. І ви переплачуєте тільки за назву фірми. На ринку відеоспостереження існують ще відеокамери день-ніч. Які камери відеоспостереження добре адаптуються під погане освітлення, зміна погоди, вони добре працюють з приглушеним світлом. Якщо брати до уваги зйомку в абсолютно повній темряві, то тут якісь камери не надто підійдуть. Для зйомки в повній темряві найбільше підходять камери з інфрачервоним підсвічуванням. Якщо ж вам потрібно відеоспостереження для об’єкта на якому часто буває дим або туман, та тут відеопристрій з ІК не впораються. Для таких ситуацій найкраще підходять тепловізійні камери відеоспостереження.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.